Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19885
Stary 26.02.2019, 09:04
Jak mam mieć wybór miedzy stadionem bez wulgaryzmów z pozytywnym dopingiem bez pozdrowień do wiezienia ale ze stabilnym finansowaniem a chuliganeria, bluzgami, obrzucaniem własnych kibiców racami i niepewnym finansowaniem to jednak wole to pierwsze. Żal tego że ta grupa kończy działalność ale inaczej się widać nie da - trzymam kciuki za obecne władze żeby nie dały się zastraszyć i pogoniły ludzi którzy prawie doprowadzili do upadku.
Odpowiedz cytując