|
Jak mam mieć wybór miedzy stadionem bez wulgaryzmów z pozytywnym dopingiem bez pozdrowień do wiezienia ale ze stabilnym finansowaniem a chuliganeria, bluzgami, obrzucaniem własnych kibiców racami i niepewnym finansowaniem to jednak wole to pierwsze. Żal tego że ta grupa kończy działalność ale inaczej się widać nie da - trzymam kciuki za obecne władze żeby nie dały się zastraszyć i pogoniły ludzi którzy prawie doprowadzili do upadku.
|