Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19876
Stary 25.02.2019, 21:19
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Serek polecam wrzesniowe wpisy Wolfyego. Ty sam napisales, ze na Sarapate się nabrales. Zdarza sie. Ale wolfy to akurat nigdy nawet nie napisal myliłem sie.
Napisałem. Coś z tego wynika? Coś to zmienia?
To nie jest temat o mnie, ani o serku. Masz jakiś problem to pisz na priv.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.02.2019 o godz. 21:35.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując