Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19872
Stary 25.02.2019, 20:16
BigLeb napisał(a):Wyświetl post
Trzeba ci oddać, że masz tupet obrońco jedynie słusznego zarządu, razem z serkiemc2 wtykaliście każdemu oponentowi niegołodupca, dukata i sarapaty palce w oczy. Każdy poza wami gówno wiedział o sytuacji w TS. A teraz qrwa taki realista jesteś i patrzysz chłodnym okiem? Widzę, że jak gówno zawsze po wierzchu pływasz.
Bardzo Cię proszę o jakiś cytat, bo mam już naprawdę dość czytania takich bzdur. Wiele razy stawałem do dyskusji w momencie, gdy ktoś zwyczajnie pisał nieprawdę, przeinaczał fakty. Nigdy jednak ślepo nie broniłem nikogo, a już na pewno nikomu placów do oczu nie pchałem

Ps. Tak, przejechałem się na Marzence (o Dukacie od początku miałem wyrobione zdanie).

Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Nadal tak jest. Obecnie dobrze poinformowani czepiają się Krolewskiego.
Ty znowu o mnie piszesz? W jaki sposób się czepiam - bo napisałem, że gdyby nie On, byłby ktoś inny? Czy może czepianie się to po prostu inna niż Twoja ocena pomocy jakiej nam udzielił Królewski? Naprawdę nie mogę mieć innego niż Ty zdania w tej kwestii?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 25.02.2019 o godz. 20:22.
Odpowiedz cytując