|
Na moj gust to z Tijaniciem jest inny problem niz Pena. Przeciez w naszej sytuacji dwoch zawodnikow do srodka pola to zbawienie, bo daje opcje trenerowi. Szczegolnie, ze za zadnego tak na prawde by klub nie placil.
Wiec moim zdaniem problem jest inny. Negocjuja z kims bardzo powaznie sprzedaz klubu i warunkiem jest zamrozenie transferow, bo Tijanic niekoniecznie jest wymarzonym zawodnikiem dla potencjalnego wlasciciela.
|