Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84603
Stary 25.02.2019, 12:27
Zgoda, nie mniej nie dostal na prawde powaznej szansy zeby stwierdzac, ze nie mamy napastnika. A przypominam ile setek marnowal Imaz w pierwszych meczach. Gdyby wpadlo wszyskto co wpasc powinno to szedlby rowno z Carlitosem w tabeli strzelcow ;-)

Wobec powyzszego, nam najbardziej brakuje jakosci w konstruowaniu akcji. Jakosci, kreatywnosci, pomyslowosci.
Czesc rzeczy przyjdzie z czasem, jak wypracuja schematy, ale takiego kreatywnego zawodnika jak wlasnie Imaz bedzie brakowac. Mam nadzieje, ze ktorys z nabytkow bedzie potrafil wejsc w ta role. Aczkolwiek nie liczylbym na fajerwerki od razu ;-)
Odpowiedz cytując