Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84593
Stary 25.02.2019, 10:40
A, co do zawodnikow na juz jeszcze dodam.
Zwroccie uwage, ze nawet Imaz potrzebowal kilku meczow zeby sie zaaklimatyzowac w zespole. Niby gral, niby bylo ok, ale caly czas brakowalo kropki nad i.
Dlatego ja nie oczekiwalbym po naszych nabytkach (Savicevic, Kumah, Tijanic), ze z miejsca beda odmieniac oblicze druzyny. Pozytywnych zmian spodziewam sie po przerwie na reprezentacje. Do tego czasu jak juz pisalem w watku meczowym mamy trzy kluczowe mecze, ktore odpowiedza na pytanie czy gramy na dole czy wciaz jeszcze o top8
Odpowiedz cytując