|
Wstawy Lewandowskiego do ataku i co sie stanie? To co w nedznych meczach reprezentacji kiedy dostawal 0 (slownie ZERO) podan. Ciezko strzelac bramki jak nie ma sytuacji.
Ale tu widze gierkowi menedzerowie, wstawia napastnika ze skillem i wyniki sie robia ;D
|