Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1125
Stary 25.02.2019, 08:32
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Nasza porażka owszem.
Ale, że L zagra padakę z grającą absolutnie nic Amicą to już nie koniecznie.
Poza tym Arka nie strzeliła karnego w końcówce meczu (i przegrała).

I jeszcze Jaga.
Uważam że na tym etapie nie ma co się przejmować innymi meczami. Punktować musimy sami.

Pogoń Korona Derby - mecze prawdy dla nas.
Odpowiedz cytując