pepe72 napisał(a):

Nasza porażka owszem.
Ale, że L zagra padakę z grającą absolutnie nic Amicą to już nie koniecznie.
Poza tym Arka nie strzeliła karnego w końcówce meczu (i przegrała).
I jeszcze Jaga.
|
Uważam że na tym etapie nie ma co się przejmować innymi meczami. Punktować musimy sami.
Pogoń Korona Derby - mecze prawdy dla nas.