Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 25.02.2019, 00:48
SlawekS napisał(a):Wyświetl post
Według mnie zagraliśmy całkiem niezły mecz, lepszy od dwóch poprzednich. Jest nadzieja na przyszłość. Nie, raczej nie na top 8 bo kiepski terminarz mamy i zbyt wiele miejsc gdzie możemy punkty tracić, ale szansa na jeszcze lepszą grę i ciułanie punktów koniecznych do spokojnego utrzymania się. Taki jest przecież cel na ten sezon.

A krytykom Błaszczykowskiego (jaki on słaby ...) polecam popatrzeć na statystyki. One nie kłamią.
Kuba miał trzeci najlepszy InStat Index w Wiśle. Zdecydowanie najlepszy był Pietrzak, minimalnie lepszy od Kuby był Basha.
Kuba miał najwięcej wygranych pojedynków u nas (13 na 15 miał wygranych czyli 87%)/ W tym elemencie był najlepszy na boisku. Dla porównania F. Paixao wygrał tylko 9 z 23 pojedynków.
Kuba (podobnie jak Basha) zrobił 3 zwody i wszystkie były udane. Więcej udanych zwodów miał tylko Wojtkowski (4 udane z 5 wykonanych). Dla porównania w Lechii najlepszy był Michalak - wyszły mu 3 z 5 zwodów.
Kuba miał najwięcej odbiorów spośród wszystkich piłkarzy (4 odbiory i wszystkie udane).
Kuba był trzeci w Wiśle jeśli chodzi o nabycie piłki (lepsi byli tylko Basha i Wasyl.
Z drugiej strony Kuba miał też bardzo dużo strat piłki - 11 (więcej u nas miał tylko Wojtkowski), i najmniej celnych podań w zespole tylko 69%/
Motorycznie też było nieźle: Kuba przebiegł 10,85 km (czwarty wynik w zespole), Jeśli chodzi o maksymalną prędkość - szybsi byli tylko Plewka i Sadlok. Kuba miał drugą w zespole liczbę szybkich sprintów - 13 (najlepszy Kolar miał ich 16.
Jeżeli to są statystki słanego piłkarza bez formy to gratuluję znawcom.
Bardzo ciekawe statystyki, zwłaszcza biegowe. Myślę że ocena Kuby bierze się też ze słabości drużyny. Wiele razy musiał zwalniać akcję i iść do środka bo nie było komu podać do przodu (tylko ew. wycofać). Liczę że powrót do zdrowia Boguskiego i Brożka coś tutaj poprawi, bo to jednak piłkarze techniczni i bardzo inteligentni w swojej grze. Oby (chociaż wiek i kontuzje robią swoje).
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując