Delgado napisał(a):

No obchodzi a dlaczego nie. Chcę wiedzieć cz to ta sama osoba , która pomagała przy przy "reportażu", czy wzięła za to pieniądze od Jadczaka, czy miała z tego jeszcze inne korzyści...
Dla mnie to ważne bo pamiętam czasy w Polsce kiedy osoby kreujące się na bohaterów okazywały się być konfidentami , którzy za wymierne korzyści doprowadzali do aresztowania czy internowania kolegów.