Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 24.02.2019, 21:04
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Najśmieszniejsze są komentarze "ekspertów", którzy tej ligi nie oglądają i którzy np. mówią że Lechia nie zagrała wczoraj słabo/bardzo słabo... Ja oglądałem z 80% spotkań tego zespołu i tak prezentują futbol wyrachowany, ale wczoraj to był istny dramat i niebywała okazja żeby jakieś punkty stamtąd wywieźć.
Dodatkowo frustraci nie pozwalają rzeczowo ocenić piłkarzy, bo ktoś np. pożyczył klubowi 1.3 mln zł... co to ma wspólnego z boiskiem? Ręce opadają.
najśmieszniejszy to jest Twój "komentarz"
Odpowiedz cytując