Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 24.02.2019, 18:51
Wolfy sie pieni ze ktos napisal prawde o druzynie i nazywa go frustratem z otoz panie kolego AntyMod ma racje , Kuba gra z prsecietniakami typu Plewka, Basha ( pilkarz ktory nie ma pojecia o jakiejkolwiek grze ofensywnej), Drzazga czy Kolar ,....to ze byly takie cyrki w klubie to nieznwczy ze nie mozna ocenic zawodnikow ? To po h.. to forum ? Dzazga to poziom 1-2 ligowy , tak samo jak ten caly Kolar, to taki slaby napastnik jak 1000 innych pilkarzy w Polsce, ......apropo z dobrego zrodla wiem ze zima Kolar odszedl i wrocil do Wisly tylko dlatego ze nikt go.nigdzie nie chcial......i nie ma sie tu co denrerwowc , po prostu chlodna ocena ze nie mamy zawodnikow do wygrywania meczy , nie.mamy zadnej ofensywy i wyniki.0-0 albo 1-0 po karnym jak ze slaskiem.to ja teraz szczyt naszej gry , tez balem sie ze organizacyjnie ucieklismy z pod topora, ale teraz to mozemy zepsuc spadkiem.sportowym z ligi , oczywiscie tez wierze ze tak nie bedzie, ale nerwy beda do konca , ...oby odpalily te transfery o ktorych ostatnio czytamy
Odpowiedz cytując