Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 24.02.2019, 12:00
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Pewnie zostanę zjedzony, ale ktoś to musi napisać.
Największym rozczarowaniem jest niestety nie żaden Plewka, nie żaden Drzazga, tylko niestety Kuba...
Jest i będzie naszą Legendą przez duże L, ale obecnie piłkarsko jest gdzieś na poziomie Bytovii Bytów, taka prawda..

nie, nie musi

nawet JEŚLI to prawda, to zwyczajnie nie wypada tej kwestii podnosić publicznie




ogólnie tak jak sie spodziewałem wasze posty, nie licząc dosłownie kilku osób sa żenujące


ps dobry mecz Drzazgi, kolejny mecz w którym udowadnia że marnował się w niższych klasach rozgrywkowych
a no i bardzo szkoda że nie wpadła ta bomba Pietrzaka
Odpowiedz cytując