Wyświetl pojedynczy post
filipowski
Member
 
Od: 06.2013
Skąd: Częstochowa/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 24.02.2019, 09:43
Przesadzacie z tym narzekaniem,graliśmy z liderem na jego terenie.Praktycznie w środku pola mamy tylko jednego zawodnika (Basha) gwarantującego jakiś wyższy poziom.Ławka rezerwowa jaka jest każdy wie.Mimo tego zagraliśmy wyrównany mecz i byliśmy blisko remisu.
Dojdzie do środka Czarnogórzec+mamy w planach 2 transfery,wrócą kontuzjowani i powinny przyjść lepsze wyniki.
Odpowiedz cytując