wolfy napisał(a):

|
Jest, jak najbardziej, ale na środek tabeli. A graliśmy z liderem.
|
Moim zdaniem na rozpaczliwą walkę o utrzymanie. Mamy parę pkt przewagi nad dołem więc raczej się obronimy, ale gdyby wszyscy zaczynali od zera to byłoby straszno...
Jedyna nadzieja w nowych, marzy mi się żeby Murzynek był dobry, wtedy moglibyśmy dać Kubę na 10 i może to by coś poprawiło w ofensywie.