Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 24.02.2019, 07:19
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jest, jak najbardziej, ale na środek tabeli. A graliśmy z liderem.
Moim zdaniem na rozpaczliwą walkę o utrzymanie. Mamy parę pkt przewagi nad dołem więc raczej się obronimy, ale gdyby wszyscy zaczynali od zera to byłoby straszno...
Jedyna nadzieja w nowych, marzy mi się żeby Murzynek był dobry, wtedy moglibyśmy dać Kubę na 10 i może to by coś poprawiło w ofensywie.
Odpowiedz cytując