Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 23.02.2019, 22:49
Nie ma mowy o jakimkolwiek cieszeniu się z "postępu" bo lechia zagrała taką padakę, że zagłębie sosnowiec pyknełoby ich dziś trójke, więc o czym piszecie? Względem ostatnich spotkań jest regres, ale to nic nie oznacza, bo równie dobrze możemy z Pogonią zagrać magicznie jak i... dostać oklep.

Odpowiedz cytując