|
Nie ma mowy o jakimkolwiek cieszeniu się z "postępu" bo lechia zagrała taką padakę, że zagłębie sosnowiec pyknełoby ich dziś trójke, więc o czym piszecie? Względem ostatnich spotkań jest regres, ale to nic nie oznacza, bo równie dobrze możemy z Pogonią zagrać magicznie jak i... dostać oklep.
|