AntyMod napisał(a):

|
pamietam jak po paru meczach - zwlaszcza finalach juniorskich - bylem pewny ze mamy drugiego Frankowskiego - szkoda ze sie to tak potoczylo , naprawde chlopak wtedy zrobil m na mnie ogromne wrazenie
|
Talent mógł mieć jak Messi, ale jak głowy nie masz i charakteru to na nic ci on.
Carlos Pena - coraz głośniej mówi się że Meksykanie chcą nam go wcisnąć w ramach umowy sponsorskiej. Byłbym na tak, o ile będzie to krótki kontrakt. Jak będzie słaby to po prostu nie będzie grał.