skarabeus napisał(a):

|
Muj Borze... z przed 5 lat artykul... toz to wiecznosc.
|
I co, przeczytałeś chociaż ? Czy za długie, nie czytasz?
Piotr777 napisał(a):

|
Wiesz co? Dla mnie Kumah może mieć nawet 60 lat, byle dobrze zapierdalał na boisku. Wtedy będziesz zadowolony?
|
Dokładnie mam takie samo zdanie, choć ostatnio Stolarczyk się oburzył jak chciał zagrać u nas 40 letni Kosowski
I proponuje wrzucić trochę dystansu do świata, bo napinka zrobiła się drogą jakbyście walczyli o lepszy świat.