Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84573
Stary 23.02.2019, 08:30
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Muj Borze... z przed 5 lat artykul... toz to wiecznosc.
I co, przeczytałeś chociaż ? Czy za długie, nie czytasz?

Piotr777 napisał(a):Wyświetl post
Wiesz co? Dla mnie Kumah może mieć nawet 60 lat, byle dobrze zapierdalał na boisku. Wtedy będziesz zadowolony?
Dokładnie mam takie samo zdanie, choć ostatnio Stolarczyk się oburzył jak chciał zagrać u nas 40 letni Kosowski

I proponuje wrzucić trochę dystansu do świata, bo napinka zrobiła się drogą jakbyście walczyli o lepszy świat.
Odpowiedz cytując