Karherop napisał(a):

http://weszlo.com/2014/02/15/awantur...ecznie-mlodzi/
Czy to nasza wina że w Afryce na porządku dziennym jest przekręcanie liczników nawet o... 15 lat?
Wiara w prawidłowy wiek afrykańskiego piłkarza jest równie wielka jak wiara że Polsce w liczniki w 15 letnich samochodów.
|
Wiesz co? Dla mnie Kumah może mieć nawet 60 lat, byle dobrze zapierdalał na boisku. Wtedy będziesz zadowolony?