Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84562
Stary 22.02.2019, 15:21
Kiko to nie nasz scouting A ja mialem na mysli to, kogo klub jako klub, niezaleznie od tego kto by tutaj byl trenerem, wylowil. Ja ani o Arseniciu ani Brleku ani Kostalu nie slyszalem i podejrzewam, ze kazdy z nich poszedlby minimum za takie pieniadze jak Brlek.

Natomiast Kiko to osobna kwestia. Klub ma mu do wyplacenia jeszcze jakies pieniadze i nie sadze zeby byl skory do wspolpracy dopoki nie bedzie to uregulowane. Natomiast zgadzam sie i mozna by z nim probowac sie dogadac cos na zasadzie ze przy kazdym zawodnikow splacamy xx k euro dodatkowo do prowizji.

Tylko nasz problem polega na czyms jeszcze innym. My podpisujemy tylko zawodnikow na prawde okazyjnych. Takich z trzeciej wyprzedazy outletowej. Chyba, ze ktos jak w przypadku Peszki dorzuca z zewnatrz.

W klubie co chwila podobno wypadaja jakies trupy z szafy i spodziewaja sie, ze jeszcze pol roku jakies trupy beda wypadac. Takze dlatego, ze duzej czesci dokumentacji nie ma w klubie i moze nie byc wiedzy ze "cos" jeszcze wyskoczy.
Dlatego pocieli co sie da, gdzie sie da i to nie czas na wieksze inwestycje w kadre. Tym bardziej, ze celem tej druzyny jest 8 miejsce po rundzie zasadniczej i wszystko co bedzie wiecej to jest ponad stan. Inwestycje zaczna sie pewnie na nowy sezon.
Odpowiedz cytując