skarabeus napisał(a):

|
Nasz scouting mimo, ze mocno ograniczone i raczej ubogi to potrafi wylowic ciekawych zawodnikow, na ktorych daloby sie zarabiac gdyby nie saraszmata i zlocisz (Kostal, Arsenic, wczesniej zarobila Wisla na Brleku).
|
Już było o tym mówione ale ktoś z nowych władz powinien spotkać się z Kiko Ramirezem. Hiszpanie dobrze się w naszej lidze aklimatyzują i jeżeli już szukać jakichś piłkarzy za drobne to ten kierunek jest idealny. A Kiko ma tam duże rozeznanie.