Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84559
Stary 22.02.2019, 14:23
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Nasz scouting mimo, ze mocno ograniczone i raczej ubogi to potrafi wylowic ciekawych zawodnikow, na ktorych daloby sie zarabiac gdyby nie saraszmata i zlocisz (Kostal, Arsenic, wczesniej zarobila Wisla na Brleku).
Już było o tym mówione ale ktoś z nowych władz powinien spotkać się z Kiko Ramirezem. Hiszpanie dobrze się w naszej lidze aklimatyzują i jeżeli już szukać jakichś piłkarzy za drobne to ten kierunek jest idealny. A Kiko ma tam duże rozeznanie.
Odpowiedz cytując