Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 22.02.2019, 08:43
remis w ciemno. Chciałbym powiedzieć ze to jest eklapa i niespodzianki to norma.. ale... no kurde nie widzę żadnych przesłanek do tego byśmy wywieźli chociaz punkt. Zabrze v2.
Odpowiedz cytując