Wyświetl pojedynczy post
filipowski
Member
 
Od: 06.2013
Skąd: Częstochowa/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 21.02.2019, 21:26
Trzeba zagęścić środek pola,jeżeli wyjdziemy tylko z Bashą jako defensywnym pomocnikiem,to mecz może wyglądać jak ten w Zabrzu.

Środek pomocy Basha Klemenz (ewentualnie Pietrzak,a Klemenz do obrony na środek,Sadlok wtedy na bok obrony)przed dwójką defensywnych pomocników Plewka,na skrzydłach Błaszczykowski Wojtkowski,w ataku Kolar lub Drzazga.
Odpowiedz cytując