|
Trzeba zagęścić środek pola,jeżeli wyjdziemy tylko z Bashą jako defensywnym pomocnikiem,to mecz może wyglądać jak ten w Zabrzu.
Środek pomocy Basha Klemenz (ewentualnie Pietrzak,a Klemenz do obrony na środek,Sadlok wtedy na bok obrony)przed dwójką defensywnych pomocników Plewka,na skrzydłach Błaszczykowski Wojtkowski,w ataku Kolar lub Drzazga.
|