Na logike... wpie)(%)%*$ol.
Rozum... to tylko e klapa, solidna obrona, dobre przeszkadzanie, jakas jedna kontra i cud sie moze stac.
Serce... na pewno zrobia proporcjonalny postep w grze jak miedzy Gornikiem i Slaskiem, a Lechia raczej kopie sie w czolo niz w pilke na wiosne, wiec...
No tak wygladaja moje rozkminki przed tym meczem. Moze gdyby nie bylo 7 nieobecnych to bym byl optymista a tak coz...