Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22128
Stary 21.02.2019, 14:40
Coraz więcej przemawia za tym, że zarząd działał świadomie na niekorzyść klubu. Tak jak napisałeś, straciliśmy koopę szmalu przez tych oszustów (sarapata dukat i inne miśki) i powinni oni zostać pociągnięci do odpowiedzialności. Z drugiej strony wiadomo jak to w naszym dobro zmianowym państwie jest, będą przeciągać sprawę aż umrze śmiercią naturalną, a ci oszuści pozostaną bezkarni.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując