Qadou napisał(a):

|
Naprawde nie mozna znalesc u nas stopera o podobnych parametrach i wieku w 1 lidze ze trzeba zagladac na zaplecze chorwackiej ligi ?
|
Po ostatnich mistrzostwach chorwaci są cenni na rynku transferowym. JEsteś chorwatem od startu dostajesz +3 punkty do atencji. Był zapewne obserwowany, a co jak co ale ostatnio naprawdę trafiają się nam dobrzy piłkarze bez nazwiska i tylko głupota poprzedniego zarządu sprawiła że nie zarobiliśmy na nich dobrych pieniędzy. Przez ostatnie dwa lata śmiem twierdzić że przez tych debili u steru Wisła nie zarobiła przynajmniej 4 mln (znaczy oni nie zarobili )