Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22127
Stary 21.02.2019, 14:03
Qadou napisał(a):Wyświetl post
Naprawde nie mozna znalesc u nas stopera o podobnych parametrach i wieku w 1 lidze ze trzeba zagladac na zaplecze chorwackiej ligi ?

Po ostatnich mistrzostwach chorwaci są cenni na rynku transferowym. JEsteś chorwatem od startu dostajesz +3 punkty do atencji. Był zapewne obserwowany, a co jak co ale ostatnio naprawdę trafiają się nam dobrzy piłkarze bez nazwiska i tylko głupota poprzedniego zarządu sprawiła że nie zarobiliśmy na nich dobrych pieniędzy. Przez ostatnie dwa lata śmiem twierdzić że przez tych debili u steru Wisła nie zarobiła przynajmniej 4 mln (znaczy oni nie zarobili )
Odpowiedz cytując