Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22122
Stary 20.02.2019, 20:21
szoda ze Kik nam cos nie podrzucil z 2-3 ligi hiszpanskiej - poprzedni rok pokazala ze tam mozna tanio i dobrzeznalezc......apropo - czy Kuzba jeszcze cos dziala na Wisle kiedy On jakiegos zawodnika "wylowil" ?
Odpowiedz cytując