Wisła Kraków szykuje kolejne wzmocnienia. Zdaniem portalu transfery.info blisko podpisania kontraktu z zespołem Macieja Stolarczyka jest Maks Juraj Celić. "Gazeta Krakowska" dodaje, że do "Białej Gwiazdy" mogą dołączyć także Richard Sukuta-Pasu i Sebastian Zieleniecki.
http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...nich-gral.html