Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22114
Stary 20.02.2019, 12:20
Qadou napisał(a):Wyświetl post
A ten Celic jakby miał potencjał to by chyba nie grał w 2 lidze chorwackiej tylko w 1 nie uważasz tak? Jakby to był zawodnik z najwyższej klasy rozgrywkowej Chorwacji to byłbym nawet za tym transferem bo według mnie 2 liga chorwacka jest gorsza pod względem sportowym niż u nas I liga
idąc podobnym tokiem rozumowania wychodzi na to że żaden chłop w wieku chorwata, jeśli nie gra w najwyższej lidze rozgrywkowej swojego kraju, jest chujowy?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując