Qadou napisał(a):

|
A ten Celic jakby miał potencjał to by chyba nie grał w 2 lidze chorwackiej tylko w 1 nie uważasz tak? Jakby to był zawodnik z najwyższej klasy rozgrywkowej Chorwacji to byłbym nawet za tym transferem bo według mnie 2 liga chorwacka jest gorsza pod względem sportowym niż u nas I liga
|
idąc podobnym tokiem rozumowania wychodzi na to że żaden chłop w wieku chorwata, jeśli nie gra w najwyższej lidze rozgrywkowej swojego kraju, jest chujowy?