|
A ten Celic jakby miał potencjał to by chyba nie grał w 2 lidze chorwackiej tylko w 1 nie uważasz tak? Jakby to był zawodnik z najwyższej klasy rozgrywkowej Chorwacji to byłbym nawet za tym transferem bo według mnie 2 liga chorwacka jest gorsza pod względem sportowym niż u nas I liga
|