sandomingo napisał(a):

|
Zadłużenie właśnie zmniejszyło się o te "mityczne" 40 milionów. Dobrze, że ekipa ratunkowo-sprzątająca wreszcie się tym zajęła!
|
Na tę chwilę zostało odroczone o 10 lat i "kiedyś" będzie stopniowo umarzane. Więc spokojnie, księgowo dalej będziemy się z tym męczyć.