|
Zostaje teraz z tego co mi wiadomo jakies 32 mln przy czym 4 mln moga dosc dlugo lub do sprzedazy klubu poczekac ;-)
To jest jakies 6,5 mln euro.
Obiektywnie patrzac to przynajmniej polowe tej kwoty mozemy uzyskac latem ze sprzedazy tych ktorzy beda sie wyrozniac. Pytanie czy bedzie taka potrzeba.
|