Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19855
Stary 19.02.2019, 18:17
Zostaje teraz z tego co mi wiadomo jakies 32 mln przy czym 4 mln moga dosc dlugo lub do sprzedazy klubu poczekac ;-)


To jest jakies 6,5 mln euro.
Obiektywnie patrzac to przynajmniej polowe tej kwoty mozemy uzyskac latem ze sprzedazy tych ktorzy beda sie wyrozniac. Pytanie czy bedzie taka potrzeba.
Odpowiedz cytując