Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1110
Stary 19.02.2019, 18:11
Nie widze dramatu w srodka pola. Mamy na tylach Bashe, Klemenza i ewentualnie Plewke, ktory takze potrafi bronic. No i Savicevic, ktory i jako 6 i jako 8 moze grac. Za napastnikiem moze grac tez Wojkowski, a i Drzazga pokazal, ze potrafi sie troszke cofnac i rozrzucic na bok pilke (i to dokladnie!).

Wiec nie dramatyzowalbym z tym srodkiem pola.
Napastnik faktycznie by sie przydal. Kolar pomijajac pechowe starcie nie radzil sobie ani tydzien temu, ani wczoraj i tak na prawde jestesmy bez klasycznego snajpera na poziomie Eklapy.


Tez mnie jakos temat zmeczenia nie przeraza.
Mamy do rozegrania 8 spotkan po przerwie zimowej i dwoch meczach ligowych za nami. Jesli my juz sie trzesiemy ze beda zmeczeni to pora zmienic dyscypline na jakies szachy albo inny malo meczacy fizycznie.

Buchalik/Lis

Obrona: Palcic/Burliga, Sadlok/Wasilewski/Hoyo, Pietrzak/Grabowski . Bartosz chyba tez jest w kadrze?

def pomoc: Basha/Klemenz/Plewka/Savicevic

skrzydla: Blaszczykowski/Wojtkowski/Burliga/Bartosz , Peszko/Sliwa/Wojtkowski/Slomka?


of pom: Plewka/Savicevic/Wojtkowski/Drzazga


Napastnik:Kolar/Drzazga/Buksa

Jak widac po powyzszym najpilniej potrzeba srodkowego obronce i napastnika a nie kogos do srodka pola.
Odpowiedz cytując