Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84550
Stary 19.02.2019, 14:56
Ten Kumah jakby przyszedł to by wystarczyło na tą chwilę on może grać na skrzydle i w środku gdzie nie mamy zmienników praktycznie w razie kartek i kontuzji, nie wiem jakie ma umiejętności ale skoro Stolar w pazdzierniku go bardzo chciał to znaczy że coś tam umie a bez nowego napastnika damy rade pociągnąć mamy ich 3 w kadrze a gramy przeważnie jednym, co do środkowego obrońcy myślę że też damy radę do końca sezonu bo w razie potrzeby może tam wskoczyć Burliga i Klemenz Liczę na tego afrykanersa że przyjdzie
Odpowiedz cytując