Karherop napisał(a):

Niestety wiele wskazuje na to że w tym sezonie będzie potrzebna rekordowa ilość punktów by zagrać w 8.
40 punktów to na pewno będzie za mało
44, może nawet 45 będą konieczne do awansu.
Pozostało nam 8 ciężkich spotkań i pokusze się o mała symulacje:
Lechia (w) 0 pkt
Pogoń (d) 1 pkt
Korona (w) 0 pkt
Derby (d) 3 pkt
Legia (d) 1 pkt
Zagłębie Sosnowiec (w) 3 pkt
Piast (d) 3 pkt
Zagłębie Lubin (w) 1 pkt i kolejny raz decydujący mecz o awans z Zagłębiem....
Na koniec rundy 44 pkt i awans? Kluczowych spotkań będzie wiele
|
Myślenie życzeniowe.
12 pkt w 8 mieczach (czyli średnia 1,5 pkt na mecz) z taką grą jak obecnie i z drużynami z czuba tabeli jest nierealne.