Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.02.2019, 11:58
Niestety wiele wskazuje na to że w tym sezonie będzie potrzebna rekordowa ilość punktów by zagrać w 8.
40 punktów to na pewno będzie za mało
44, może nawet 45 będą konieczne do awansu.

Pozostało nam 8 ciężkich spotkań i pokusze się o mała symulacje:

Lechia (w) 0 pkt
Pogoń (d) 1 pkt
Korona (w) 0 pkt
Derby (d) 3 pkt
Legia (d) 1 pkt
Zagłębie Sosnowiec (w) 3 pkt
Piast (d) 3 pkt
Zagłębie Lubin (w) 1 pkt i kolejny raz decydujący mecz o awans z Zagłębiem....

Na koniec rundy 44 pkt i awans? Kluczowych spotkań będzie wiele
Odpowiedz cytując