Temat
:
[XXII kolejka] Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, poniedziałek 18 II, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
Od: 12.2009
Offline
#
25
18.02.2019, 12:44
masada
napisał(a):
Nie, on czuje tylko i wyłącznie NIEPOKÓJ w związku z tym, czy flaga zawiśnie
Kibice Śląska też się zastanawiają czy flaga zawiśnie:
http://fanatik.ogicom.pl/archiwa/12419
Ostatnio edytowane przez heoij : 18.02.2019 o godz. 12:46.
heoij
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do heoij
Znajdź inne posty napisane przez heoij