Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 18.02.2019, 12:44
masada napisał(a):Wyświetl post
Nie, on czuje tylko i wyłącznie NIEPOKÓJ w związku z tym, czy flaga zawiśnie
Kibice Śląska też się zastanawiają czy flaga zawiśnie:

http://fanatik.ogicom.pl/archiwa/12419
Ostatnio edytowane przez heoij : 18.02.2019 o godz. 12:46.
Odpowiedz cytując