Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19845
Stary 18.02.2019, 11:29
heoij napisał(a):Wyświetl post
Wywiad z Piotrem Obidzińskim, polecam:

http://weszlo.com/2019/02/18/wisla-d...ofiary-szybko/

Po tym wywiadzie widać jaka przepaść dzieli zarządzanie klubem przez profesjonalistów, a ludzi bez pojęcia z nadania kiboli.

Również polecam - bardzo fajny wywiad/artykuł
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując