Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19844
Stary 18.02.2019, 10:17
Wywiad z Piotrem Obidzińskim, polecam:

http://weszlo.com/2019/02/18/wisla-d...ofiary-szybko/

Po tym wywiadzie widać jaka przepaść dzieli zarządzanie klubem przez profesjonalistów, a ludzi bez pojęcia z nadania kiboli.
Ostatnio edytowane przez heoij : 18.02.2019 o godz. 11:17.
Odpowiedz cytując