Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84546
Stary 18.02.2019, 09:22
Karherop.
Kumah to melodia przyszlosci. Raczej alternatywa dla Peszki w razie kontuzji i opcja na podstawowy sklad w przyszlym sezonie po przepracowaniu paru miesiecy w naszych warunkach.

Piszac ze nie bedzie skrzydlowego ani 2 napastnikow mialem na mysli zawodnikow do pierwszego skladu ;-)
Jeden napastnik przyjdzie na pewno, bo nie wierze, ze Stolarowi pasuje grac Drzazga, Kolarem i 16 latkiem (jakkolwiek utalentowany by on nie byl).


Obronca i ofensywny pomocnik potrzebni na gwalt. I pewnie jesli przyjdzie ofensywny pomocnik to nie bedzie napastnika, a jak przyjdzie napastnik to nie bedzie ofensywnego pomocnika.

No chyba, ze pojawi sie konkret kasa... nasi chyba liczyli na te 750 tys E z Carlitosa i zrobil sie klops.
Odpowiedz cytując