skarabeus napisał(a):

Nie bedzie ani skrzydlowego ani 2 napastnikow.
Zejdzcie na ziemie.
|
Skrzydłowy Kumah wg kilku źródeł już jest podpisany. Nie wiem czy jest tutaj potrzebny, ale sztab oceniał go pozytywnie. Mysle że oni stąpają po ziemi.
Na razie u nas kontuzja goni kontuzje a ledwo runda się zaczęła, nasi to widzą i działają.