Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Jay jay
Member
Od: 05.2016
Offline
#
84540
17.02.2019, 19:53
2 napastnikow najlepiej bo granie 1 atakujacym jest dobre tylko w przypadku bardzo dobrych zespolow.
Jay jay
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jay jay
Znajdź inne posty napisane przez Jay jay