Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
SONNE
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Offline
#
13695
16.02.2019, 23:21
Mam karnet na rundę na C i dodatkowo wykupiony bon karnetowy, prawdopodobnie jedyny mecz na jakim będę to Derby. Podpowiedzcie jak mogę obejrzeć ten mecz z 7 letnim dzieciakiem na Sektorze Rodzinnym.
SONNE
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SONNE
Znajdź inne posty napisane przez SONNE