wolfy napisał(a):

Kwotę której nie mamy? Jest sens się w ogóle ośmieszać?
My go skreśliliśmy, dlatego odszedł. Mamy lepiej rokujących piłkarzy na jego miejsce. Nie chcieliśmy mu robić pod górkę.
Jak mamy 30-50% od sprzedaży to gdyby jego talent eksplodował i poszedł do Bundesligi dostaniemy kilkaset tys. euro. Szanse takie jak na mistrzostwo Polski dla nas. Jak dobrze pójdzie to dostaniemy równowartość ekw. za wyszkolenie.
|
Lekko się.uprę. Przykład z Wieteską, absurdalnie niska kwota odkupu w stosunku do jego późniejszej wartości, w momencie odkupu Legia miała za niego oferty przebijające znacznie tę kwotę.
Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia z młodymi. Może warto byłoby powalczyć w przyszłych sezonach o mistrzostwo CLJ? To jest droga do Ligi Młodzieżowej UEFA. O Lidze Mistrzów to my sobie możemy pomarzyć, ale w tej Lidze Młodzieżowej jest szansa pojedynków z najlepiej rokującymi młodymi piłkarzami a także wypatrzenia naszych przez inne kluby. Koszt inwestycji aby zdobyć mistrzostwo znacznie niższy niż mistrzostwo w piłce seniorskiej.