Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84537
Stary 16.02.2019, 11:08
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Może powinniśmy w takich przypadkach zawierać takie klauzule jak np. Real Madryt czy na naszym rynku Legia (Wieteska), że mamy prawo odkupu piłkarza za określoną kwotę?
Kwotę której nie mamy? Jest sens się w ogóle ośmieszać?
My go skreśliliśmy, dlatego odszedł. Mamy lepiej rokujących piłkarzy na jego miejsce. Nie chcieliśmy mu robić pod górkę.

Jak mamy 30-50% od sprzedaży to gdyby jego talent eksplodował i poszedł do Bundesligi dostaniemy kilkaset tys. euro. Szanse takie jak na mistrzostwo Polski dla nas. Jak dobrze pójdzie to dostaniemy równowartość ekw. za wyszkolenie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując