kacpaw91 napisał(a):

|
Może powinniśmy w takich przypadkach zawierać takie klauzule jak np. Real Madryt czy na naszym rynku Legia (Wieteska), że mamy prawo odkupu piłkarza za określoną kwotę?
|
Kwotę której nie mamy? Jest sens się w ogóle ośmieszać?
My go skreśliliśmy, dlatego odszedł. Mamy lepiej rokujących piłkarzy na jego miejsce. Nie chcieliśmy mu robić pod górkę.
Jak mamy 30-50% od sprzedaży to gdyby jego talent eksplodował i poszedł do Bundesligi dostaniemy kilkaset tys. euro. Szanse takie jak na mistrzostwo Polski dla nas. Jak dobrze pójdzie to dostaniemy równowartość ekw. za wyszkolenie.