Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13952
Stary 16.02.2019, 01:15
A ja napisze tak: szkoda, ze Maczynski poszedl do Slaska. To jest brakujace ogniwo druzyny Stolarczyka. Mozna wiele o nim napisac, ale sportowo z Basha by sie swietnie uzupelniali a i Plewka mialby od kogo czerpac.
Odpowiedz cytując