Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84536
Stary 16.02.2019, 00:06
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nic. Mamy procent od ew. sprzedaży (czyli pewnie też nic).
Z wywiadu Trelli z Wisłockim.
Może powinniśmy w takich przypadkach zawierać takie klauzule jak np. Real Madryt czy na naszym rynku Legia (Wieteska), że mamy prawo odkupu piłkarza za określoną kwotę?
Odpowiedz cytując