wolfy napisał(a):

Nic. Mamy procent od ew. sprzedaży (czyli pewnie też nic).
Z wywiadu Trelli z Wisłockim.
|
Może powinniśmy w takich przypadkach zawierać takie klauzule jak np. Real Madryt czy na naszym rynku Legia (Wieteska), że mamy prawo odkupu piłkarza za określoną kwotę?