Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13689
Stary 15.02.2019, 12:15
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
Właśnie sprawdziłem i zamiast adresu e mail wpisałem pesel i poszło


Cytat:
JEŚLI KORZYSTAŁEŚ JUŻ ZE STRONY BILETY.WISLA.KRAKOW.PL WPISZ W POLU LOGIN- PESEL/MAIL A W POLU HASŁO- SWOJE HASŁO, LUB SKORZYSTAJ Z OPCJI "ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?"
wyjaśnie
Kumpel kupował, nie zna hasła (nie pamięta, system go zablokował po nieudanych logowaniach) ani nie pamięta jaki adres mailowy podał (ten co mówi że chyba podał to nie działa)
Probowałem dzwonić tam na kasy, ale do tej pory cały czas zajęte.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując