ArturBarlinek napisał(a):

Właśnie sprawdziłem i zamiast adresu e mail wpisałem pesel i poszło
Cytat:
JEŚLI KORZYSTAŁEŚ JUŻ ZE STRONY BILETY.WISLA.KRAKOW.PL WPISZ W POLU LOGIN- PESEL/MAIL A W POLU HASŁO- SWOJE HASŁO, LUB SKORZYSTAJ Z OPCJI "ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?"
|
wyjaśnie
Kumpel kupował, nie zna hasła (nie pamięta, system go zablokował po nieudanych logowaniach) ani nie pamięta jaki adres mailowy podał (ten co mówi że chyba podał to nie działa)
Probowałem dzwonić tam na kasy, ale do tej pory cały czas zajęte.