szprotson napisał(a):

moze ktoś tutaj wie :
Kumpel ma konto na biletach (bo jego pesel jest zarejestrowany) ale on sam nie moze sie zalogować (imho podaje zły mail) no ale chce kupić bilet. czy ja moge pojsc i taki bilet kupic stacjonarnie?
I jak wyglada proces odzyskiwania np. konta jesli adres mailowy dajmy na to, nie istnieje?
|
Właśnie sprawdziłem i zamiast adresu e mail wpisałem pesel i poszło
Cytat:
JEŚLI KORZYSTAŁEŚ JUŻ ZE STRONY BILETY.WISLA.KRAKOW.PL WPISZ W POLU LOGIN- PESEL/MAIL A W POLU HASŁO- SWOJE HASŁO, LUB SKORZYSTAJ Z OPCJI "ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?"