Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19836
Stary 15.02.2019, 10:15
Wywiad z Prezesem Wisłockim:

https://www.przegladsportowy.pl/pilk...wywiad/69lrt9l

Cytat:
Dlaczego nie zmieniliście firmy ochroniarskiej?

Rafał Wisłocki: Była na ten temat długa rozmowa i przeprowadziliśmy konkretny konkurs ofert. Podpisaliśmy umowę, wstępnie na jeden mecz, bo chcemy zobaczyć, czy będzie to funkcjonowało. Komisyjnie uznaliśmy, że firma Boss Security ma dużą wiedzę o naszym stadionie, który jest dość specyficzny. Zmiana firmy przed meczem podwyższonego ryzyka, na którym spodziewamy się frekwencji ponad dwadzieścia tysięcy osób, byłaby nierozwagą z naszej strony. Obdarzamy tę firmę zaufaniem i wierzymy, że będzie profesjonalnie oraz bezpiecznie. Cenowo była to najlepsza oferta, a znaczenie miało też doświadczenie tej firmy przy obsłudze choćby wizyty papieża, czy wydarzeń w Tauron Arenie. Nie zmienialiśmy jej, bo nie jest powiązana z ludźmi z poprzedniego zarządu. Ma siedzibę na Reymonta, bo tam wynajmuje biura. Właściciel wywodzi się z firmy Solid Security, która też stacjonowała na Reymonta, tylko w innym budynku.
Jednak to nie Impel będzie nas ochraniał tylko Boss Security. Moje informacje się nie sprawdziły :(

Cytat:
Uczuliliście firmę ochroniarską, że symbolika związana z rekinami, czy z więziennictwem nie powinna się znaleźć na trybunach?

Rafał Wisłocki: To trudne, ze względu na symbolikę zakazaną, jak symbole faszystowskie, i symbolikę, która nie jest zabroniona. Wnioskujemy, by udzielono nam informacji, czy konkretna symbolika, o której rozmawiamy, jest zakazana i w związku z tym nie powinna trafić na stadion. Widziałem oprawę na meczu w Zabrzu. Gdyby u nas się taka pojawiła, mielibyśmy problemy. Zdajemy sobie sprawę, że musimy być teraz świętsi od reszty ligi. Pamiętamy, że jesteśmy na świeczniku i że powstało kilkanaście materiałów o tym, jak jest w Wiśle. Musimy więc zwracać uwagę na wielkie i małe detale. Wierzę, że oprawa meczu będzie w stu procentach związana z aspektem sportowym. Choćby z tym, że to pierwszy mecz Kuby przy Reymonta po wielu latach.
Cytat:
Rafał Wisłocki: Ten mecz na pewno będzie na świeczniku. Możemy tego wieczoru więcej stracić niż zyskać. Jeśli będzie pozytywny wydźwięk, potencjalny inwestor się ucieszy. Zadziała to na naszą korzyść. Gdyby wydarzyło się coś negatywnego, otrzymalibyśmy dużego minusa, tym bardziej, że oczy całej piłkarskiej Polski, i nie tylko, zwrócone są na Wisłę. Albo ten mecz umocni klub, albo będzie sporym ciosem.
Ostatnio edytowane przez heoij : 15.02.2019 o godz. 10:48.
Odpowiedz cytując